מחוללת
יום שני בתאריך 27.5 באולם 3 תיאטרון חולון
לפרטים נוספים >
הנסיכה מאלכסנדריה
קלאסיקה מוסיקלית מצרית מאת המחזאי היהודי יעקב סנוע הידוע בשמו "מולייר מצרים"
לפרטים נוספים >
צבע המים
המחזה מפנה את הזרקור אל סיפורם יוצא הדופן של התימנים החלוצים שהיו חלק מאנשי העלייה השנייה.
לפרטים נוספים >
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מדיניות ותנאי שימוש

אנא קרא/י בעיון את כל התנאים.

כל הרוכש באמצעות אתר אינטרנט זה (להלן: “האתר”) ו/או משתמש באופן כלשהו באחד מהשירותים הניתנים באתר זה (להלן: “המשתמש” או “הלקוח”) מצהיר כי הינו מודע לתקנון זה ולתנאיו ומסכים לכל תנאי התקנון, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות מפעילי האתר לפי תקנון זה ותנאיו.

השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן. השימוש באתר מעיד על הסכמת הלקוח לאמור בתנאי השימוש. תיאטרון השחר רשאי לשנות את תנאי השימוש באתר מעת לעת, מבלי למסור על כך הודעה מוקדמת מראש, ותחילת תוקפם של השינויים תהא עם פרסומם. תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומופנים אל נשים ואל גברים כאחד.

התיאטרון שומר לעצמו את הזכות, על פי שיקול דעתו הבלעדי וללא כל התראה, לתקן ו/או לשנות הוראות תקנון זה, תנאי השימוש באתר, מבנה האתר, תוכנו, מראהו, לרבות היקפם וזמינותם של השירותים המוצעים בו, וכל היבט אחר הכרוך באתר, תפעולו ובשירותים. תוקפם של השינויים האמורים יהא מיום פרסומם באתר, אלא אם נקבע אחרת ע”י התיאטרון. נוסח התקנון המופיע באתר הינו הנוסח הקובע בכל עת.

מדיניות פרטיות

הנך מתבקש לקרוא מדיניות פרטיות זו (“מדיניות פרטיות”) בטרם תעשה כל שימוש באתר תיאטרון השחר (“אנחנו” ו/או “התיאטרון”) הזמין בכתובת: https://shachartheater.com// (“האתר”).

בשימוש ו/או גישה לאתר והשירותים אתה מתחייב כי קראת וקיבלת על עצמך את מדיניות פרטיות זו וכי אתה מסכים לכך שהתיאטרון תעשה שימוש במידע האישי שלך (מידע אודות אדם) שיגיע לידיו בקשר עם האתר והשירותים בהתאם למדיניות פרטיות זו. לידיעתך, אינך חייב לפי חוק לספק מידע זה, אך אם לא תספק אותו לא תוכל ליהנות מהאתר והשירותים. אם אינך מסכים לכל התנאים שלהלן אנא אל תעשה כל שימוש באתר ובשירותים.

מדיניות הפרטיות מנוסחת בלשון זכר אך פונה לגברים ונשים כאחד.

 1. הסמכה:להלן דוגמאות למידע שעשוי להיאסף ולדרכי השימוש בו. אתה נותן בזאת את הסכמתך לתיאטרון לאיסוף ושימוש במידע הפרטי שלך ושל אחרים שנתנו לך את הסכמתם לכך ומופיעים בתוכן שלך.
 2. איסוף מידע ופרטי הרשמה:בעת ההרשמה לאתר ו/או הזמנת כרטיסים תתבקש לספק לנו פרטים אישיים, כגון: שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון, כתובת, מספר תעודת זהות ופרטי כרטיסי תשלום ואשראי.
  2.2.
  מידע מגורמים שלישיים: אנו עשויים לקבל עליך מידע ממקורות צד שלישי ולצרף אותו לפרטי הרישום שלך. מידע זה עשוי לכלול: פרטים עדכניים של כתובת ומען מגורמי צד שלישי.
  2.3.
  מידע טכני ותעבורת תקשורת: אנחנו משתמשים בקובצי יומן רישום שאוספים מידע כגון כתובות פרוטוקול אינטרנט (IP), מידע על דפדפנים, מכשירים, קוקיס, ספקי שירות אינטרנט (ISP), דפוסי שימוש באתר ובשירותים ומאפייניהם השונים, דפים מפנים/דפי יציאה, סוגי פלטפורמות, חותמות תאריך/שעה ומספר ומיקום בדף של לחיצות. אנו משתמשים גם בכלי שירות למעקב המשתמש בקובצי יומן רישום כדי לנתח תנועות משתמשים ולשמור כתובות IP לצרכים סטטיסטיים אגרגטיביים.
  2.4.
  קוקיס (Cookies) וווב ביקונס (Web Beacons): קוקיס הן פיסות מידע קטנות המאוחסנות במכשירך וקשורות למידע עליך. אנו משתמשים בקוקיס של תעבורת תקשורת אשר הפעלתם מסתיימת בעת סגירת הדפדפן, והן בקוקיס קבועים המאוחסנים במכשיר שלך. הקוקיס הקבועים לא יימחקו בעת סגירת הדפדפן, קוקיס אלו שומרים פרטי תעבורת רשת ושימוש באתר ובשירותים על-ידי המשתמש. בדרך כלל הדפדפן או המכשיר קולטים קוקיס באופן אוטומטי, אך בחלק מהמכשירים והדפדפנים קיימת האפשרות לחסום שימוש בקוקיס. אם אתה מעדיף זאת והדפדפן או המכשיר שלך תומכים באפשרות זו תוכל לערוך את אפשרויות הדפדפן או המכשיר כדי לחסום קוקיס בעתיד. אנחנו משתמשים בקוקיס מכמה סיבות. לדוגמה, קוקיס מאפשרים לנו לזהות משתמשים בעת ההתחברות לאתר ולשירותים ולעקוב אחר השימוש אשר עושים המשתמשים שלנו באתר ובשירותים וכך ללמוד איך לשפר את חוויית השימוש באתר ובשירותים וכן קוקיס מאפשרים לנו לתפעל את האתר ואת השירותים. אם תבחר לדחות קוקיס ייתכן שעדיין תוכל להשתמש באתר ובשירותים; עם זאת, הגישה שלך לאזורים מסוימים ושירותים מסוימים באתר ובשירותים עשויה להיות מוגבלת. אנו עשויים גם לעשות שימוש באתר ובשירותים ובמיילים שלנו בווב ביקונס בכדי לאסוף את המידע המפורט במדיניות זו. ווב ביקונס, או “gifs”, הם תמונות אלקטרוניות שמאפשרות לנו לשלוח קוקיס, לנטר את השימוש שלך באתר ובשירותים או לקבל אינדיקציה לכך שבוצעה פעולה בתכתובת דואר אלקטרוני מטעמנו.
 3. שימוש במידע:
  3.1. מטרות שימוש:
  השימושים שאנו עשויים לעשות במידע כוללים בין היתר גם את המטרות הבאות: (1) זיהוי אישי, (2) תפעול ותמיכה באתר והשירותים הקשורים אליו, (3) יצירת קשר לצורך מתן שירות לקוחות ככל שיהיה בכך צורך, (4) ניתוח נתונים וסטטיסטיקות; (5) שליחת דיוורים כמפורט בסעיף ‎3.2 להלן; (6) התאמה אישית של תוכן האתר והשירותים; (7) ציות לחוק ובירור תלונות, חשד להונאה או התנהגות בלתי הולמת והגנה על ענייני התיאטרון.
  3.2. דיוור ורשימת תפוצה: בהרשמתך לאתר ולשירותים אתה מסכים כי התיאטרון עשוי ליצור עמך קשר בנוגע לאתר ולשירותים, לרבות בהודעות מייל, SMS וחיוג טלפוני. אנו עשויים לשמור תכתובות ו/או שיחות שנערכו בינינו לבינך לצרכי שירות לקוחות, ניהול ושיפור השירות. בעת ההרשמה לאתר ולשירותים התיאטרון יצרף אותך לרשימת התפוצה שלנו, כך שמדי פעם תקבל מאיתנו עדכונים ופרסומים בנוגע למבצעים, שירותים ומוצרים וידיעות אחרות שעשויות לעניין אותך. בכל עת תוכל לצאת מרשימת התפוצה והדיוור הישיר על ידי משלוח דוא”ל לכתובת:  hashachar.theater@gmail.com לאחר הגשת בקשת הסרה התיאטרון תחדל מלשלוח אליך דברי פרסומת.
 4. שיתוף מידע:
  4.1.
  שמירה על החוק והסדר הציבורי: אף על-פי שאנו עושים מאמץ לשמור על פרטיותך, ייתכן שנידרש על-פי חוק לחשוף מידע שסיפקת בעת שימושך באתר ובשירותים, ייתכן גם שנחשוף מידע על אנשים המאיימים ו/או עשויים לפגוע בנו ובשירותינו (כגון הונאה מצד משתמשים, שליחת איומים, הפצת ספאם וכו’) או אנשים שפעולותיהם עלולות לגרום נזק לאחרים או לפגוע בהם.
  4.2. קבלני משנה וספקי שירות: אנחנו עשויים לשתף את המידע שלך עם ספקי שירות וקבלני משנה העובדים עמנו ו/או המספקים שירותים מסוימים מטעמנו בארץ ובחו”ל וזאת ככל שהדבר יידרש לצורך מתן השירות ותפעול האתר והשירותים, שיפורם ופיתוח שירותים נוספים. כמוכן, אנו עשויים לאחסן מידע בשירותי ענן ששרתיו ממוקמים מחוץ לישראל. חברות אלה אינן רשאיות לשתף או להשתמש בעצמן במידע המאפשר זיהוי אישי שאנחנו מספקים שלא עבורנו או לצורך תפעול האתר והשירותים. לאחר השלמת פרויקטים אלה, אנו דורשים כי כל המידע יוחזר אלינו. לבסוף, אנחנו משתפים מדי פעם מידע לגבי השימוש באתר ובשירותים עם ספקי השירות שלנו לצורך ניתוח דפוסי שימוש וסטטיסטיקות.
  4.3. שינוי מבנה ומכירת נכסים: אנו רשאים להמחות ולהסב זכויותינו והתחייבויותינו, לרבות העברת המידע ללא הגבלה כלשהי לצד שלישי כלשהו ובלבד שאותו צד שלישי יכנס בנעלינו לכל דבר ועניין הקשור בהוראות מדיניות זו, לרבות במקרה של מכירה, מיזוג ו/או ארגון מחדש בו מועברים עיקר נכסי התיאטרון לצד שלישי כלשהו.
 5. אבטחת מידע:אנחנו נוקטים צעדים סבירים כפי הנהוג בתעשייה כדי לסייע בהגנה על המידע המאפשר זיהוי אישי שאתה מספק לנו. אנחנו גם מגבילים את הגישה בתיאטרון למידע המאפשר זיהוי אישי לעובדים הזקוקים למידע כדי לבצע עבודה ספציפית (לדוגמה, נציגי שירות לקוחות). אך יש לקחת בחשבון ששום אמצעי ו/או שירות אינם בטוחים באופן מוחלט, במיוחד כשהפעילות היא מקוונת. אם יש לך שאלות כלשהן בנוגע לאבטחת המידע שלך, אתה מוזמן לשלוח הודעה לכתובת הדואר האלקטרוני הרשומה בסוף תנאי השימוש.
 6. קבלת גישה למידע המאפשר זיהוי אישי: באפשרותך לבקש גישה, עדכון או מחיקה של מידע המאפשר זיהוי אישי שאספנו עליך. כדי לממש זכות זו, עליך לשלוח דואר אלקטרוני עם פרטים שיאפשרו לנו לאמת את זהותך לכתובת הבאה:  hashachar.theater@gmail.com

שינויים במדיניות הפרטיות

אנו רשאים לשנות את מדיניות הפרטיות בכל עת. במקרה של שינוי נוהלי הפרטיות שלנו, נשנה מסמך זה כך שתוכל לדעת איזה מידע אנחנו אוספים, כיצד אנחנו עשויים להשתמש בו ובפני מי אנחנו עשויים לחשוף אותו. נודיע לך על כל שינוי מהותי במדיניות פרטיות זו על-ידי פרסום הודעה בולטת באתר ובשירותים שלנו ו/או בדואר אלקטרוני. מומלץ לעיין במדיניות הפרטיות מדי פעם כדי לקבל מידע על האופן שבו אנחנו מגנים על המידע שלך.

גלילה לראש העמוד
אשמח לשוחח
אפשר לעזור לך?
שלום, נעים מאוד.
איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן